KONST / Litografier / Färglitografi 14965482
nr 1496 5482
Claude Flavet
(f. 1940), Frankrike
Signerad, numrerad 13/135 1974. Färglitografi, daterad bildmått: 70x50 cm, yttermått inklusive ram: 82x67 cm
Claude Flavet, fransk bildkonstnär född 1940.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 19:57:50
17/10 16:33:45